Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;)

YazarMesaj
secret
Forum Banned
 Forum Banned
secret

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 111
Kent Puanı Kent Puanı : 49746984
Rep puanı Rep puanı : 50
Rep Gücü Rep Gücü : Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) Rate_010
Doğum tarihi Doğum tarihi : 30/03/90
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/09/10
Yaş Yaş : 33
Nerden Nerden : Pc'den Xd
İş/Hobiler İş/Hobiler : 999999999
Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) Metin210
Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) 2n6wym1
Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) 23wr03r
Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) 123ledf

Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) Empty
MesajKonu: Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;)   Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 4:58 pm

Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) 2re7fvo

1.

Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.
Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) 15pn4zm

2.

Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.
Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) Db34g

3.

Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;) 29zhbr

Bunları Yapıyoruz. Oyuna Giriyoruz, Etrafınızı Görmeyeceksiniz Heyacanlanmayın
Alt+ Tab Yapıp "ITEM1" Adlı Dosyayı Geri "ITEM" Yapıyoruz. "TOWN"
Tıklıyoruz. Giysilerimizi Ve Silahlarımızı Çıkartıp Takıyoruz. Olay
Bitmiştir...
İşinize Yaradıysa Ne Mutlu Bana
++ Rep Esirgemezseniz Sevinirim ...

Kimseden Kesinlikle Alıntı Deildir Alıntı Yapmayın

Charater Data %99 Sorununa SON! Resimli Anlatım.(No Program) [reycunyr6e Farkıyla] ;)
1 sayfadaki 1 sayfası