Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)

YazarMesaj
İstanbul12
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
İstanbul12

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 97
Kent Puanı Kent Puanı : 50127561
Rep puanı Rep puanı : -30
Rep Gücü Rep Gücü : Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Rate_010
Doğum tarihi Doğum tarihi : 28/01/94
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/10
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : istanbul
İş/Hobiler İş/Hobiler : aRABACI
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Metin210
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  16c0w7t
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  2928yv6
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  F4n0vm

Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Empty
MesajKonu: Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)    Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:28 am

Arkadaşlar aşağıda yazılanların hepsi gerçektir .Rockstar Games firması bunlardan bazılarını yalanlıyor fakat bunların hepsi kanıtlanmıştır.Bizzat kendim araştırdım ve buldum.İnternetten başka birileride bulmuş..
İşte San andreastaki ilginçlikler..

İntihar eden insanlar >>>> Yayalar ,san fierroda bir binanın üstünde doğuyor. sonra düşüp ölüyorlar sanırım bir oyun hatasıydı kasıtlı bir şey yapılmamış..

Not Welcome yazısı >>>>> Big Smoke' un saklandığı dairenin kapısında bulunan Hoş Gelmediniz yazısı. Big Smoke, CJ için bu yazıyı koymuş..

Valentino Rossi' nin motorsikleti. ===>> Bildiğiniz gibi ünlü motorcu Valentino Rossi' de 46 numara motorsiklet kullanmaktadır.Bu motoru Las Venturasta bir limanda bulabilirsiniz..

Kayadaki işaretler ===>> Bazı kayalarda ilginç semboller var..

Kırılabilen köprü ===>> Köprünün resimde görünen tarafına bir araçla çarptığınızda , köprünün korkulukları kırılacaktır.oyuna son görevde kullanılmak için koyulmuştur.Son görevde,C.r.A.s.H.'ın başı Officer Tenpenny,bu köprüden aşağıya,Grove Street'e düşer.

Vice City nin resmi..===>> Vice City' nin kapak resminin birebir kopyası
Las Venturasa giderken oradaki bir kasabada var.

K harfi ===>> SanFierro da bir binanın üzerinde beliren K harfi.var..

"r" harfi ===>> Bulutsuz bir gecede gökyüzüne baktığınızda "r" ' i görürsünüz herhalde Rockstar gamesin r sidir

Kayıp şehir ===>> Bu gibi yerler Amerika'da vardır. Ondan koymuşlar herhalde Bu şehirlerden 1-2 tane var. Çok büyük dağların arasında gizli.çok korkunç bir yer.hiçbir insan yok ara sıra hayaletler çıkıyor.

Dövülen vatandaş ===>> Sorguya çekiyorlar aslında , herhangi bir yaya olabiliyor. Vatandaşi serbest bıraksanız dahi , yürüyerek çıkamaz çünkü oraya sabitlenmiş Los Santosta bir polis binasındaydı herhalde.

Vice City oyuncakları ===>> Tommy ve Lance in oyuncakları oyunda mevcut.

Ghost car >>>Herkes bu arabayı hayalete benzetiyor .niye diye sorarsanız
çünkü bu arabalar kendi kendine hareket ediyor ve içlerinde sürücü yok
aslında bu araba bir hayalet araba değil.Neden diye sorarsanız bu arabayı rockstar games, bir yokuşun tepesine koymuş dolayısıyla araba aşağıya doğrı kayıyor.

Ceset torbaları===>> . GTA:SA Introduction'daki mafya üyelerinin bunları koyduğundan söz edilir , ama onlar gömüyorlardı. Buradakiler ise hazır bir yere atılmış. Bunları San fierro nun çöllerindeki bir dağın arkasında bulabilirsiniz.Tam 6 tane.

San fierronun bir kasabasındaki Cluck'ın Bell'den çıkınca oyun gereği havada kımıldayabilen bir beyaz nesne görülür.

Denizin içinde büyük ve yıkık dökük bir denizaltı var.içine binilemiyor

Sabahleyin akş** gözüken yer. ===>> Interior'da her zaman karanlık hava vardır

Mezar taşındaki "Carl" yazısı >>Mezarlıkta bir mezardaydı.Mezar taşına dikkatli bakarsanız üstünde Carl yazdığını görürsünüz (carl=oyunda yönettiğimiz herifin adı)

7 ve 13 sayısının bir arada kullanılması >>>7 hıristiyanların uğurlu rakamı 13te uğursuz bunları bir tabelada 713 sayısı şeklinde görüyoruz..

Kanlı bölge >>>oyundaki karakterlerden birine aitmiş

FERRACONN
Dağdaki hayalet>>>Bir Kasabada geceleyince nadir olarak koca ayak adında turuncu bir canavar geliyor ve silahlarla öldürülemiyor..

Ağaçtaki maymuna benzeyen şekil ===>> Bazı ağaçlarda maymuna benzer şekilleri görüyoruz..

Los Santosta Vinewood yazısının arkasındaki bir seri katilin mezarına gidince çığlıklar duyarsınız.

yönettiğimiz karakterin annesiniz mezarına gidince de çığlıklar duyarsınız..Mezar Kırmızı İle İsaretli Yer

Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 56KB.
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Gtanl1

San Andreasta İlginc Olana Her Seyin Bulunduğu Resim

Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1000x1765 and weights 208KB.
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Sanandreasmd4

Ayrıca Oblivion diye bir paralel evren var oyunda iste resmi:
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  16ghostworldgg1

Oyunda Liberty City'e Gecme:
tanton gym'e, yani vücut geliştirme salonuna git ve içerde ki adamları öldür sonra kapının yanında kum çuvalı var onların arkasına geçip yecgaa yazıyorsun sanırım. sonra havalanıyorsun ve şimdi ss'i de gördüğün yere gidiyorsun.

Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 799x599 and weights 86KB.
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Gtajx1

Buraya da geldikten sonra yine yavaş yavaş alçaldığında karşında liberty city'i görebilirsin. zaten marco's bistro var indiğin yerde ve müzil çalıyor. böylece 2 gizli yol ile liberty city'e geçiş yapabiliyorsun.

Half Life'dan bir bölüm. Area 69 denen yer oyunda gerçekten. Youtube'da videosu da var. "Black Project" görevindeyken alacagınız bir jetpack ile kapıdan geçerek ulaşılabiliyor. Area 69 HalfLife Black Mesa araştırma merkezine çok benziyor. Ayrıca ikisi de zaten gerçek dünyadaki area 51 denen bölgeyi temel alıyor. İşte oranın resimleri:

Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 72KB.
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  691id2
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 750x600 and weights 45KB.
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  692by9
Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  694ub8

Ayrıca San Fierro'yu Las Venturas'a bağlayan köprünün üstünde There are no easter eggs up here go away yazıyordu. Anlamı da "Burada sürpriz yumurta yok. Kaybol" Sürpriz yumurtadan kasıt oyunlardaki bu tarz gizli şeyler tabi.
İşte onun resmi de bu:

Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)  123nw4

Gta San Andreas Bilinmeyen Gerçekleri (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası